Logo

PREVOZ SO TOVARNO KOMBE NIZ MKD I STRANSTVO

Број на оглас: 3299012 | Објавен на: 07.11.2019, 02:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вид на оглас: Се продава


Вршиме превоз со товарно комбе низ Македонија и Странство
За повеќе инфо на број

076/22-11-00

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач