1 / 12
Komarnici-Roletni
1.100 МКД
20.07.2022 23:23

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

izrabotka i montaza na
Plise komarnik,
Rolo komarnik,
Fiksni komarnici,
Pwc I aluminiumski roletni.
Tel. 070 353 584

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Се продава од:

bilent
Потврден огласувач
078234762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам