1 / 3
NIVA VO STENKOVEC 1422m2
25 €
19.06.2019 15:14

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

1422 m²

Тип на земјиште:

Останато

HITNO!!! se prodava niva plac vednas do magistralniot pat (kacanicki pat) za Kosovo. Placot se naoga vo blizina na obikolnicata,poslem benzinskata besa petrol.Imoten list 2536 so 1422m2 Kontakt: Toni 070 382 165

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Toni
Потврден огласувач
070382165
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам