Logo

AUDI A4 3.0 TDI QUATRO AUTOMATIK

Број на оглас: 3300017 | Објавен на: 16.09.2019, 19:36
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


AUDI A4 3.0 TDI QUATRO AUTOMATIK
AVTO E DONESENO OD SVAJCARIA 🇨🇭
BI XENON
GREAJACI NA SEDISTA
TEMPOMAT
KOZA
SPECIALEN INTERIER
EURO KUKA
MEMORIA NA SEDISTA
SERVISIRENO ULJE MOTOR FILTERI ULJE MENIAC
MOZE ZAMENA 070474998

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Besim

Потврден огласувач