Logo

Se prodavaat Tepisi socuvani za cela dnevna i hodnik

Број на оглас: 3300154 | Објавен на: 14.08.2019, 09:26
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Останато

Вид на оглас: Се продава


1viot e 190 shirina 250 dolzina
2riot e 170 shirina 240 dolzina
3 tiot kocka 100 na 100
Cena 3000 den

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Kire

Потврден огласувач