Logo

Audi a4 allroad 3.0 quattro

Број на оглас: 3301001 | Објавен на: 02.07.2020, 15:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: Allroad

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 181 kw / 246 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 14.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo odlicna sostojba

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Elber