Logo

Prodavam Kuka vo nas.Usje moze zamena za stan

Број на оглас: 3301064 | Објавен на: 15.09.2019, 08:57
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 99 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Дрва

Дворна површина: 225 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Година на градба: 1990

Година на реновирање: 1990

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 3 Паркинг места

Ориентација: Југозапад

Адреса: Prvomajska1

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kukata e 65m2
Terasa 7m2
Pom.prostorija 9m2
Garaza 18m2
Dvorno mesto od 225m2
Ja prodavam ili menuvam za stan

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  dime

Потврден огласувач