Logo

Yamaha xmax 250

Број на оглас: 3301110 | Објавен на: 16.07.2019, 11:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yamaha

Вид: Скутер

Година: 2012

Модел: Xmax250

Километри: 30000

Цена: 2.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


xmax250

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Elber

Потврден огласувач