1 / 7
СЕ ИЗДАВА ДУЌАН
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.04.2021 14:15

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

64 m²

Греење:

Струја

Дуќанот е на 2 спрата по 32м квадратни, комплетно реновиран. Се наоѓа во центарот во Прилеп во близина на старата автобуска станица. Погоден е за аптеки, спортски кладилници, канцеларии и др.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

АЛЕКСАНДАР
Андон Слабејко 7
Потврден огласувач
070243633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам