1 / 8
Samsung A30 dual sim
10.500 МКД
28.06.2019 08:00

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

Galaxy A30 dual sim

Боја:

White

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Samsung A30 dualsim nov.
Ram 4gb
Memorija 64 gb
Ekran 6.4
Fast charger polnac
Staklo bez niedna grepka
Zastitna maska
Cena 10.500 denari.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
078251291
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам