Logo

DEKODIRANJE NA SAMSUNG S9,S10,A50,A70 OD T-MOBILE

Број на оглас: 3303317 | Објавен на: 08.01.2020, 09:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: S10

Боја: Silver

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 8 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Dekodiranje na site najnovi samsung modeli od t-mobile.j4,j4plus,j6,j6plus,a8 2018,a8plus 2018,a6,a6plusa10,a20e,,a40,a50,a70,a80,s10,s10plus,s8,s8plus,s9,s9plus note 8,9,10,10plus...i na site ostanati modeli zakluceni na t-mobile mreza..

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Mobi365

Потврден огласувач