1 / 12
Studio, Asprovalta, Grcija
1 €
Цената не е фиксна
29.01.2023 09:31

Бутел / Скопје

Studio, Asprovalta, Grcija!!!

Se izdava Studio vo Asprovalta, Grcija
Studioto e 20m2 so balkon 6m2.
Vo studioto ima eden edinecen krevet (90x190) i
eden bracen krevet (120x190). Isto taka ima kujna, toalet, wi-fi, parking, SAT TV, tendi na balkonot. klima ured.
Oddalecenost od plaza e 150 metri i 300 metri od setaliste.

Telefon za kontakt: 078 252 169

Poveke detail na:
www.asprovaltam.com

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Zivko
Потврден огласувач
078 252 169
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам