Logo

Prodavam masina za susenje alista Beko

Број на оглас: 3303717 | Објавен на: 18.07.2019, 08:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
3.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за сушење

Вид на оглас: Се продава


Prodavam masina za susenje alista Beko.
Treba da se smeni greacot.

Kontakt 071 701 441 Nikola

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Viktor

Потврден огласувач