1 / 5
Prodavam video kran
1 €
23.06.2020 20:17

Бутел / Скопје

Prodavam video kran se montira za nekolku dolzini DO 9 METRI Tel. 078 551-016

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

SINISA
Потврден огласувач
075615777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам