Logo

Fiat Scudo 1.9D

Број на оглас: 3304061 | Објавен на: 14.07.2019, 17:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.650 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava fiat scudo tovarna 1.9Dizel

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Ebrar