Logo

Emo Central 24kw Kotel za parno

Број на оглас: 3304353 | Објавен на: 07.08.2019, 16:01
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kotel za parno Emo Central 24kilovati vo ispravna sostojba .
Poveke informacii na tel : 071-329-474 Zlatko !

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Nikola

Потврден огласувач