Logo

Opel Corsa 1.3cdti

Број на оглас: 3304456 | Објавен на: 16.11.2019, 14:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Opel Corsa 1,3cdti

- SERVISIRAN
- KLIMA
- EL. NA VRATI I PROZORI
- RADIO SO MP3, Aux, USB , SD KART.
Zabeleshki : Karoseriski ( ostetena shoferskata vrata ).
Motorot si raboti bez nikakov problem.


KONTAKT TEL: 075 211 781

 Скопје    Општина:Автокоманда

Прати Е-Маил

 skopje

Потврден огласувач