Logo

Balkanec

Број на оглас: 3305395 | Објавен на: 20.07.2019, 11:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Voveden vo lov od extra leglo
Masko staro 15 meseci
KONTAKT
KEMAL 071 953 840

 Скопје    Општина: Студеничани

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач