Logo

Se prodava ,menuva

Број на оглас: 3305514 | Објавен на: 05.10.2019, 00:13
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 2.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Ford Fokus 1,6 tdci 2007 karavan socuvan perfektno so novi zimni gumi.
Zamena moze za benzinec .So cetiri vrati.

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Marjan

Потврден огласувач