Logo

Se prodava Passat.

Број на оглас: 3305533 | Објавен на: 14.07.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: CC

Година: 2009

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 147 kw / 200 ks

Цена: 10.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava passat vo odlicna sostojba. Vredi da se vidi. 2.0 TSI. Tel. za kontakt 078-395-888.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 vukica

Потврден огласувач