Logo

Dva panelni radijatori 200x60 i 80x60

Број на оглас: 3305835 | Објавен на: 21.08.2019, 21:59
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 50 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dva polovni panelni radijatori so dimenzii 200x60 cm po cena od 2200 denari i 80x60 po cena od 1200 denari

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Verka

Потврден огласувач