Logo

Bojlerče za vo kujna niskomontažno 10 litri

Број на оглас: 3305857 | Објавен на: 21.08.2019, 21:59
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava polovno sosema ispravno niskomontažno bojlerče za vo kujna, marka HIT, 10 litri kapacitet.

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Verka

Потврден огласувач