Logo

MOTOR ZA BMW X5 E53 3.0 231KS BENZIN

Број на оглас: 3306843 | Објавен на: 25.11.2019, 22:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 22.222 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi od motor za BMW X5 E53 3.0 231KS BENZIN.cena po dogovor

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Top Point Multi Group

Потврден огласувач