Logo

HUAWEI alka band a1

Број на оглас: 3306897 | Објавен на: 14.05.2020, 13:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Bluetooth додатоци

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Alkata odgovara za site huawei telefoni.
Nova e neupotrebuvana pogodna za sportisti, meri aktivnost(dvizenje cekori i km), vreme na spienje, uv zracenje, alarm i dr opcii baterija drzi 10 dena

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач