1 / 7
Blackview pro 20 dual sim
3.800 МКД
09.07.2019 08:34

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Друга марка

Модел:

Blackvew

Боја:

Black

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Blackview pro 20 dual sim.
Ram 2gb
Memoria 16gb
Telefonot e ganz nov kipen od Setek.
Kupen pred 2 nedeli
So garancija od 1 godina.
Cena 3800 denari

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
078251291
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам