Logo

IZLOG POLOVEN

Број на оглас: 3307233 | Објавен на: 19.07.2019, 21:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: 100

Година: 2019

Гориво: Дизел

Километри: 30000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat 4 izloga komplet i 3 bez stakla od mnogu kvalitet Alominiumski ,,,,NISKI,,,, izlozite se kompletni see e funkcionalno so 10-ka stklo na niv ne se vopsto upotrebeni dimeni se 3m*3m ima moznost za kroenje

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач