Logo

BMW 318i BENZIN REGISTRIRAN CELA GODINA MOZE I ZAMENA

Број на оглас: 3307492 | Објавен на: 14.07.2019, 11:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 318

Година: 1993

Гориво: Бензин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 91 kw / 124 ks

Цена: 1.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA PREKRASEN BMW 318i REGISTRIRAN CELA GODINA SERVISIRAN KOMPLET PREKRASEN MOTOR MOZE I ZAMENA
INFO 078 380 879
INFO 078 380 879
INFO 078 380 879
INFORMACII SAMO NA GORE NAVEDENIOT BROJ.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 ALFA 166

Потврден огласувач