Logo

Se prodava opel vectra 1.6 16v cd klima ispravna reg

Број на оглас: 3307778 | Објавен на: 13.09.2019, 18:13
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1.450 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava opel vectra 1.6 16v klima ispravna ladi registrirana cela godina so atestiran plin napraven cel servis na rebrast cel set vodna pumpa klinest drug lager na lamela cel set so potisna i zategaci novi gumi nov akomulator i smeneti pred 2nedwli novi amortizeri i drzaci na motor

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Kostadin

Потврден огласувач