Logo

PRODAVAM RUTER LINKSUS G 2.4 GH

Број на оглас: 3307913 | Објавен на: 08.09.2019, 13:41
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 800 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вмрежување, Рутери

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM RUTER LINKSUS SOCUVA ISPRAVEN CENA POVOLNA

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  hrisi

Потврден огласувач