Logo

Se izdava dukan 200m2 do vinarska vizba lozar i lukoil

Број на оглас: 3307926 | Објавен на: 29.06.2019, 23:51
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 200 m²

Греење: Струја

Цена: 450 €

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava dukan 200m2 do vinarska vizba lozar i lukoil

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Mirjana

Потврден огласувач