Logo

Se prodava Bmw f650 gs

Број на оглас: 3307949 | Објавен на: 19.08.2019, 09:14
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2006

Модел: F650 GS

Километри: 40000

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava bmw f650gs, vo ekstra sostojba, registriran so zelen karton.
Cena po dogovor.
Kontakt 078 348 086 gile.

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Gile

Потврден огласувач