Se prodava stan
30.000 €
30.06.2019 11:28

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Nas.Tocila k2/v

Stanot e na 6 sprat,renoviran.informacii na 071 369 567 Goce

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
071369567
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам