1 / 4
Set za izvlekuvanje na avtomobilska karoserija
500 МКД
12.08.2022 11:49

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🚗 Сет за поправка и извлекување на оштетен автомобилски лим.

⤵️ Сетот се состои од следниве компоненти:

◾️ Лепак пиштол
◾️ Лепак стикови
◾️ Мост за извлекување
◾️ Упатство за употреба

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Поправка инструкции, Книги

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Set za saniranje na bandazi

599 МКД

Tyrolit Disk za secenje na metal

300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам