Logo

SANK DRVEN

Број на оглас: 3308313 | Објавен на: 11.10.2019, 14:30
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 800 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Друго

Вид на оглас: Се продава


Sankot e cisto drvo i so duborez. Kupen e od Slovenija Les.ima i dve stalazi vo pozadina za casi i pijalok.

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Nikola

Потврден огласувач