Logo

СЕ ПРОДАВА ШПОРЕ НА ДРВА!

Број на оглас: 3308346 | Објавен на: 21.07.2019, 12:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА ШПОРЕ НА ДРВА ( БИТОЛСКИ КАЛОРЕКС), НУДИ ЕКСТРА ТОПЛИНА. ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА !

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 slavica

Потврден огласувач