1 / 4
ИТНО СЕ ПРОДАВА КУЌА !!!!
37.000 €
Цената не е фиксна
22.04.2020 22:05

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

8

Квадратура:

410 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1952

Година на реновирање:

1983

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 4 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

ул. Љубен Лапе

Се продава куќа, на ул. Љубен Лапе. Куќата е со вкупна површина 410м2 ( 210 куќа и 200 двор). На два спрата, два влеза и две гражи ( на едната гаража која е лепенка на куќата има плоча за доградба) . Градена е 1952 година, реновирана во 1983 моментална одлична состојба.
Цената не е фиксна !

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

slavica
Потврден огласувач
075613710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам