Logo

Hevtalica Elektricna Parkside - Хевталица

Број на оглас: 3308585 | Објавен на: 09.10.2019, 01:11
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nova Hevtalica Parkside
max broj na udari 30 1/min
sodrzajni pribor 500 spejalica(200 po 15 mm, 300 po 25 mm)
500 eksera(200 po 25 mm, 300 po 32mm)
eden imbus
dolzina na kabel 4m

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Goran

Потврден огласувач