1 / 6
deloven prostor vo centarot na Prilep
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.02.2023 12:19

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

22 m²

Греење:

Струја

delovniot prostor iako e nov e luksuzno renoviran kako za svoja dusa. ima wc i pomosna prostorija. isto taka ima alarm i kamera

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

ilija
Потврден огласувач
078340680
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам