Logo

Grande Punto 1.3Multijet plateni davacki do mk tabli

Број на оглас: 3308781 | Објавен на: 20.08.2019, 14:47
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Grande Punto

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 53 kw / 72 ks

Цена: 2.250 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


grande pynto 1.3multijet 2006god platena carina cena 2250evra

  Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

  Goko

Потврден огласувач