Logo

Masina za mienje sadovi

Број на оглас: 3308817 | Објавен на: 07.07.2019, 07:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за миење садови

Вид на оглас: Се продава


Masinata za sadovi e marka Gorenje i e so standardni dimenzii.

Odlicno e socuvana.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 ZaOglasuvanje

Потврден огласувач