Logo

Prodavam city bike "DAWES" 28er

Број на оглас: 3308991 | Објавен на: 14.10.2019, 09:45
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 7.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dobro socuvan city bike "DAWES" Ramot e Reynolds(501) so golemina 54cm/ 21'inci. Opremen e so: shimano STX( preden menuvac, zaden menuvac, shifteri 3X7 brzini, sopiracki), shimano DEORE LX prenos. Velosipedot e vo besprekorna sostojba.

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  Risto

Потврден огласувач