Logo

Pit bull kutrinja

Број на оглас: 3309206 | Објавен на: 14.07.2019, 12:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava pit bul kutre rodeno na 20.05.2019 zenka procistena od glisti i primena prva vakcina odlicna krv...

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач