Logo

CONVERSE ORIGINAL PATIKI

Број на оглас: 3309438 | Објавен на: 01.07.2020, 22:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 45

Боја: Други

Цена: По Договор

1.500 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Patikite se novi. Original mn kvalitetni i udobni. Prakjam po kargo

Огласи од: obuvki

obuvki

Битола

Станете Премиум член

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 obuvki

Потврден огласувач