Logo

Клима сервис,поправка,клими,хемиско,монтажа,фреон,клима уред

Број на оглас: 3309518 | Објавен на: 21.08.2019, 14:43
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 600 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


Комплетен Сервис за вашите клима уреди :

- Поправка на сите видови климатизери
- Полнење со фреон R22,R410,R407,R32
- Хемиско и антибактериско чистење
- Поправка на електроники
- Монтажа и демонтажа
- Продажба и откуп на клими
- Сите резервни делови
- Универзални и оригинал далечински

КОНТАКТ 070-98-58-48

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Klima Servis "EXPERT"

Потврден огласувач