Logo

Opel Zafira 2.0 Dizel - 7 sedishta - 2000god

Број на оглас: 3309693 | Објавен на: 20.07.2019, 16:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: По Договор
1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Zafira 2.0 Dizel so 7 sedishta, 2000 god, registriran do 20/07/2019 so klima, kolata e vo odlicna sostojba za povekje info 070-251-491
BOJA ( SINA-MET )

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 AnonimExpress

Потврден огласувач