Logo

Servis i popravka na klimi/klima

Број на оглас: 3310630 | Објавен на: 21.08.2019, 10:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 399 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


Комплетен Сервис за вашите клима уреди :

- Поправка на сите видови климатизери
- Полнење со фреон R22,R410,R407,R32
- Хемиско и антибактериско чистење
- Поправка на електроники
- Монтажа и демонтажа
- Продажба и откуп на клими
- Сите резервни делови

КОНТАКТ 070-98-58-48

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач