Logo

Se prodava Polo 1.4 59 KW!!!!

Број на оглас: 3310663 | Објавен на: 14.08.2019, 12:53
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Цена: 3.600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava polo 1.4 dizel 2006 godina 59KW pominati 172000.
-oprema klima,elektrika na predni stakla,elektrika na retrovizori.Kolata e mnogu dobro zacuvana vredi da se vidi.Za kontakt tell:078/235/666

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  milisav

Потврден огласувач