Logo

Aluminimski bandazi 17"

Број на оглас: 3310856 | Објавен на: 17.01.2020, 08:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 220 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 4 aluminimuski bandazi 17'' 5x114.3 so gumi continental 225/45R17

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Srdjan

Потврден огласувач