1 / 1
Atraktiven Dukan vo centarot na gradot
200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.03.2023 22:07

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

37 m²

Греење:

Друго

Се изнајмува атрактивен деловен простор, дуќан, во центар, карши автобуската станица. Дуќанот е голем 37 м2. Има широка можност и може да се прилагоди за најразлични потреби

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Наташа
Потврден огласувач
078426494
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам