Logo

Slep Shlep Шлеп

Број на оглас: 3311036 | Објавен на: 19.07.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Mercedes 813 so kran vo odlicna sostojba
Cena po dogovor

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Marjan